Φίλε Χενκ άντε να δούμε και λίγη μπάλλα φέτος.Τσουκου τσουκου ball και λίγο τα κοράκια και είμαστε πρώτοι στην Ελλάδα.
Τελικά υπάρχει κόκκινη παράγκα....
την χαλάσαμε ή την βάψαμε άλλο χρώμα;;;

H S V !!!!

5 X 3 = Και αυτή την εβδομάδα κορυφή!!!

Το μόνο που μένει από το χθεσινό παιχνίδι είναι το γκολ και η καλή αμυντική λειτουργία του Παναθηναϊκού για πρώτη φορά φέτος.Απεναντί μας όμως ήταν μια ΑΕΚ που ήθελε αλλά δεν μπορούσε να δημιουργήσει κινδύνους.Ο Παναθηναϊκός παίζοντας με τρία αμυντικά χαφ (Σιμάο, Ζιλμπέρτο Σίλβα, Κατσουράνης) έκλεισε τους χώρους και απλά εκμεταλλεύτηκε μια από τις λίγες ευκαιρίες που δημιούργησε.Η καλύτερη φάση για την ΑΕΚ ήταν στο 0-0 και προς το τέλος του ημιχρόνου, ο Κατσουράνης στην προσπάθεια του να αποκρούσει με προβολή έστειλε την μπάλλα στην γωνία του Τζόρβα ο οποίος έδειξε ότι τα αντανακλαστικά του είναι ΟΚ.Το ίδιο έκανε και σε ένα σουτ του Αραούχο στις καθυστερήσεις του αγώνα.Η διαφορά των ομάδων φαίνεται και από τις αλλαγές που πραγματοποίησαν ο κόουτς Μπάγεβιτς και ο Τενκάτε.Ο Παναθηναϊκός πέρασε Σισέ και Νίνη στον αγώνα και η ΑΕΚ Ταχτσίδη και Παυλή.......